Dell Professional Monitor P2219H, 21.5” (16:9), IPS LED, AG, 3H coating, 1920×1080, 1000:1, 250 cd/m2, 5 ms (fast), 178/178, height-adjust., tilt , swivel, VESA (100 mm), DP, HDMI, VGA, 4 + 1 x USB hub, Black, 3Yr
Dell Professional Monitor P2219H, 21.5” (16:9), IPS LED, AG, 3H coating, 1920×1080, 1000:1, 250 cd/m2, 5 ms (fast), 178/178, height-adjust., tilt , swivel, VESA (100 mm), DP, HDMI, VGA, 4 + 1 x USB hub, Black, 3Yr
319,00 KMTrenutna cijena je: 319,00 KM. Izvorna cijena bila je: 398,80 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
LCD, TFT Active Matrix, IPS, 21.5″, 21.5″
Nema na zalihi
Compare| Vrsta ekrana | LCD |
|---|---|
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 21.5" |
| Vidljiva dijagonala | 21.5" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.248 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 4 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Značajke | LED Backlight, Full HD, Pivot, Height Adjustable, Tilt, Swivel Screen |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 2 (4-pin USB (type A)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Brzi priručnik, Driver CD |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | Energy Star, TCO, RoHS |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 7 kg |
| Neto težina (kg) | 7 kg |
| Težina (kg) | 7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7 kg |
| Težina kartona | 7 kg |
| Težina plastike | 7 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |



