COMTRADE Ryzen 3 3200G,Gigabyte MB [A520M K V2 G10],Patriot RAM 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Spire PSU Pearl 500W
COMTRADE Ryzen 3 3200G 8 2403200G,A520M,8GB,240GB SATA,Midi Tower 500W, VGa,HDMI
589,00 KM
COMTRADE Ryzen 3 3200G,Gigabyte MB [A520M K V2 G10],Patriot RAM 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Spire PSU Pearl 500W
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Model procesora | Ryzen 3 3200G |
|---|---|
| Procesor - brand | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 3 |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| USB 2.0 port | 4 |
| USB 3.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Model grafičke kartice | Integrated |
| Memorija | 8 GB |
| Miš | Nema |
| Napajanje | 500W |
| RAM broj slotova | 2 |
| Chipset matične ploče | A520 |
| Broj jezgara | 4 |
| Kapacitet hard diska | 240 GB |
| Format kućišta | midi tower |
| Hard disk - Interfejs | SATAIII/2.5" |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| VGA port | 1 |
| Tastatura | Nema |
| Brand matične ploče | Asus |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | Dosn't have |
| Radni takt procesora | 3.6 GHz |
| Grafička kartica | AMD |
| HDMI port | 1 |
