COMTRADE Gamer 5600x,Thermaltake UX100 ARGB cooler,Gigabyte MB B550 Eagle,Kingston 8GB 3600MHz DDR4 2 KOM,ASUS VGA DUAL-RTX5060-O8G,Corsair SSD 1TB M.2, MP600 PRO,Spire Gaming Case G20, 4xRGB,Gigabyte PSU 650W Silver, 90%
COMTRADE Gamer 5600x 50605600x,B550,16GB 3600,5060 8GB,1TB M.2,G20 + 650W
2.099,00 KM
COMTRADE Gamer 5600x,Thermaltake UX100 ARGB cooler,Gigabyte MB B550 Eagle,Kingston 8GB 3600MHz DDR4 2 KOM,ASUS VGA DUAL-RTX5060-O8G,Corsair SSD 1TB M.2, MP600 PRO,Spire Gaming Case G20, 4xRGB,Gigabyte PSU 650W Silver, 90%
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Chipset matične ploče | B550 |
|---|---|
| Model procesora | 5600X |
| Procesor - brand | AMD |
| Kapacitet hard diska | 1 TB |
| Radni takt procesora | 3.7 GHz |
| USB 2.0 port | 4 |
| USB 3.1 port | 3 |
| Brand grafičke kartice | Asus |
| Memorija | 16GB (2x8GB) |
| TIP memorije | DDR4 3600MHz |
| Napajanje | 650W |
| RAM broj slotova | 4 |
| Display port | 2 |
| Format kućišta | midi tower |
| Grafička kartica | Nvidia |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| HDMI port | 1 |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip procesora | Ryzen 3 |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Memorija grafičke kartice | 8GB GDDR6 |
| Brand matične ploče | Gigabyte |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | Nema |
