COMTRADE Intel Core Ultra 5 225,ASROCK MB H810M-H,Kingston 8GB 5600MHz DDR5,Patriot SSD 480GB 2.5″,Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Spire PSU Pearl 500W,1x HDMI
COMTRADE Core Ultra 225 8 480Ultra 225,H810,8GB,480GB,Midi Tower 500W,1x HDMI
1.009,00 KM
Doživite brzinu i efikasnost uz COMTRADE Core Ultra 225 – savršen izbor za svakodnevne zadatke i multimediju, opremljen Intel Core Ultra 5 procesorom i brzim 480GB SSD diskom. Ovaj midi tower sistem sa 8GB DDR5 RAM memorije i integrisanom Intel UHD grafikom nudi pouzdanu snagu i odličnu povezanost sa 6 USB 3.0 i 4 USB Type-C portova. Idealan za korisnike koji traže balans između performansi, praktičnosti i pristupačne cijene.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
3 na zalihi
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
|---|---|
| Napajanje | 500W |
| USB 2.0 port | 6 |
| USB 3.1 port | 4 |
| HDMI port | 1 |
| Brand matične ploče | Asus |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Operativni sistem | Nema |
| Tip hard diska | SSD |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Hard disk - Interfejs | SATAIII/2.5" |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Broj jezgara | 10 |
| Memorija | 8GB (1x8GB) |
| Optički uredjaj | Ne |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| RAM broj slotova | 2 |
| Broj diskova | 1 |
| Kapacitet hard diska | 480 GB |
| Format kućišta | midi tower |
| Model procesora | 225 |
| Procesor - brand | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
