COMTRADE core i5 12400,Gigabyte MB H610M H V3 DDR4,CORSAIR DDR4 16GB 3200MHz,Crucial SSD 500GB BX500 2.5″,Spire case 1632 ATX, 4xUSB 500W, VGA,HDMI
COMTRADE core i5 12400 16 50012400,H610M-H,16GB,500GB SATA,Midi Tower 500W, VGa,HDMI
1.209,00 KM
COMTRADE core i5 12400,Gigabyte MB H610M H V3 DDR4,CORSAIR DDR4 16GB 3200MHz,Crucial SSD 500GB BX500 2.5″,Spire case 1632 ATX, 4xUSB 500W, VGA,HDMI
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Chipset matične ploče | H610 |
|---|---|
| Broj jezgara | 6 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz |
| USB 2.0 port | 6 |
| USB 3.1 port | 2 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| VGA port | 1 |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| RAM broj slotova | 2 |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| Format kućišta | midi tower |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Model procesora | i5-12400 |
| Procesor - brand | Intel |
| Napajanje | 500W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Hard disk - Interfejs | SATAIII/2.5" |
| HDMI port | 1 |
| Brand matične ploče | Gigabyte |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | Nema |
