COMTRADE Core i3 10105 8 240GB Intel i3 10105 TRAY,LC-Power CPU cooler LC-CC-85,ASROCK MB H410M-H/M.2 SE,Patriot RAM 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,IG-MAX 1607 case 500W,VGA,HDMI
COMTRADE Core i3 10105 8 240GB10105,H410M,8GB,240GB SATA,Mini Tower 500W, VGA,HDMI
729,00 KM
COMTRADE Core i3 10105 8 240GB Intel i3 10105 TRAY,LC-Power CPU cooler LC-CC-85,ASROCK MB H410M-H/M.2 SE,Patriot RAM 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,IG-MAX 1607 case 500W,VGA,HDMI
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Broj jezgara | 4 |
|---|---|
| Tip procesora | Core i3 |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| USB 2.0 port | 4 |
| USB 3.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| VGA port | 1 |
| TIP memorije | DDR4 2666MHz |
| Napajanje | 500W |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| HDMI port | 1 |
| Memorija | 8 GB |
| Brand matične ploče | Asrock |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | Dosn't have |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| RAM broj slotova | 2 |
| Model procesora | i3-10105 |
| Procesor - brand | Intel |
| Kapacitet hard diska | 240 GB |
| Format kućišta | mini tower |
| Display port | 1 |
| Radni takt procesora | 3.7 GHz |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Hard disk - Interfejs | SATAIII/2.5" |
| Chipset matične ploče | H410 |
