COMTRADE Core i3 10100,ASROCK MB H410M-H/M.2 SE,Kingston 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,Spire midi case 1614B 420W ATX
COMTRADE Core i3 10100 240 810100,H410,8GB,240GB SATA,Midi Tower 420W, VGa,HDMI,DP
699,00 KM
COMTRADE Core i3 10100,ASROCK MB H410M-H/M.2 SE,Kingston 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,Spire midi case 1614B 420W ATX
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Chipset matične ploče | H410 |
|---|---|
| Model procesora | i3-10100 |
| Procesor - brand | Intel |
| Tip procesora | Core i3 |
| Kapacitet hard diska | 240 GB |
| USB 3.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| VGA port | 1 |
| TIP memorije | DDR4 2400MHz |
| Napajanje | 420W |
| RAM broj slotova | 2 |
| USB 2.0 port | 4 |
| Display port | 1 |
| Format kućišta | midi tower |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Hard disk - Interfejs | SATAIII/2.5" |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Broj jezgara | 4 |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| Operativni sistem | Dosn't have |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Radni takt procesora | 3.6 GHz |
| HDMI port | 1 |
| Brand matične ploče | Asrock |
| Memorija | 8 GB |
| Optički uredjaj | Ne |
