COMTRADE Asus Gamer, Ryzen 5 9600X ,ASUS TUF GAMING B650M-PLUS,TUF GAMING LC II 360 ARGB,Kingston 16GB 5600MHz X 2kom,ASUS VGA DUAL-RX9060XT-16G,Kingston SSD 1TB NV3,ASUS A21 PLUS ARGB BLACK, ASUS PSU 750W,TUF Gaming K1,Asus ROG GLADIUS III CORE,
COMTRADE Asus Gamer + monitor9600x,32GB,9060xt,1TB,Win 11 Home, Asus 27″ mnitor, Asus periferija
4.049,00 KM
COMTRADE Asus Gamer, Ryzen 5 9600X ,ASUS TUF GAMING B650M-PLUS,TUF GAMING LC II 360 ARGB,Kingston 16GB 5600MHz X 2kom,ASUS VGA DUAL-RX9060XT-16G,Kingston SSD 1TB NV3,ASUS A21 PLUS ARGB BLACK, ASUS PSU 750W,TUF Gaming K1,Asus ROG GLADIUS III CORE,
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Chipset matične ploče | B650-PLUS |
|---|---|
| Broj jezgara | 6 |
| Tip procesora | Ryzen 3 |
| Kapacitet hard diska | 1 TB |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| USB 3.1 port | 4 |
| Memorija grafičke kartice | 16GB GDDR6X |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Optički uredjaj | Ne |
| Ostale karakteristike | monitor 27" |
| RAM broj slotova | 4 |
| Format kućišta | mini tower |
| Radni takt procesora | 3.9 GHz |
| Grafička kartica | AMD |
| Tastatura | DA |
| Brand matične ploče | Asus |
| Procesor - brand | AMD |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| Display port | 3 |
| Divizija | Consumer |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| USB 2.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Asus |
| HDMI port | 1 |
| Memorija | 32GB (2x16GB) |
| Miš | DA |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Napajanje | 750W |









