COMTRADE AMD Ryzen 5 7500F,CPU Cooler LC-CC-120-ARGB-PRO,Gigabyte MB B650 Eagle,Patriot RAM 8GB DDR5 5600MHz x 2, ASUS VGA DUAL-RX9060-8G,WD SSD 1TB SN3000 2,5″ SATA,Spire midi case 7038 RGB mesh,Gigabyte PSU 550W Silver, 90%
COMTRADE 7500F Gamer 9060 1TB7500F,B650,16GB(2x8GB),9060 8GB,1TB SATA,Case +550W
2.209,00 KMTrenutna cijena je: 2.209,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.761,30 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Uronite u svijet gaminga s COMTRADE 7500F Gamer računarom – moćni AMD Ryzen 5 7500F procesor, impresivna ASUS RX9060 grafička kartica i brzi 1TB SSD osiguravaju besprijekorno iskustvo u svakoj igri. Uz 16GB RAM-a i RGB kućište, ovaj sistem nije samo moćan, već i vizuelno privlačan, spreman za sve vaše gaming izazove!
Nema na zalihi
Compare| Broj jezgara | Nema |
|---|---|
| Tip procesora | AMD |
| Broj diskova | 4 |
| Kapacitet hard diska | SSD |
| USB Type_C_PC | 3 |
| Operativni sistem | Ne |
| RAM broj slotova | DDR5-5600 |
| Radni takt procesora | 7500F |
| Grafička kartica | 1 TB |
| TIP memorije | Gigabyte |
| Optički uredjaj | 8GB GDDR6 |
| Chipset matične ploče | 3.7 GHz |
| Model procesora | Ryzen 3 |
| Tip hard diska | 16GB (2x8GB) |
| Memorija | B650 |
| Napajanje | midi tower |
| Format kućišta | 1 |
| Hard disk - Interfejs | 1 |
| Brand matične ploče | 6 |
| USB 3.0 port | 4 |
| Tastatura | 550W |
| Software | Asus |
| Model grafičke kartice | AMD |
| Brzina Obrta Diska | SATAIII/2.5" |
