ASUS ZenBook UX3405CA-QL279; 14″ OLED touch; Ultra 5 (14C/16T); 16GB LPDDR5; 1TB SSD; Ponder Blue; Osv.tastatura; 24m garancija
ASUS ZenBook UX3405CA-QL27914″Touch/Ultra 5/16GB/1TB
2.149,00 KMTrenutna cijena je: 2.149,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.686,30 KM.
Doživite savršenu kombinaciju elegancije i snage uz ASUS ZenBook UX3405CA – ultra-tanak laptop sa 14″ OLED ekranom osetljivim na dodir, Intel Core Ultra 5 procesorom i brzim 1TB SSD diskom. Uživajte u izvanrednim vizualnim doživljajima, besprijekornom performansama i sigurnosti koju pruža čitač otisaka prstiju, uz 24 mjeseca garancije i moderni Ponder Blue dizajn.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Nema na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Card Reader | Ne |
| VGA | Ne |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| LAN | Ne |
| L3 keš | 24MB |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | OLED |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| Model procesora | 155H |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 312 x 221 x 15.5 mm |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| WWAN | Ne |
| Baterija | LI 4-cell |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Tip ekrana | Glare |
| Thunderbolt | 2 |
| Touchscreen | Da |
| USB 3.1 | 1 |
| Model VGA | Intel Arc |
| Optika | No |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Masa (g) | 1280g |
| Memorija | 16 GB |
| Disk3 | Nema |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj jezgara | 16 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 1 TB |
| Charger included | DA |
| Boja Laptop | Plava |
| COPILOT+ CAPABLE | NE |



