ASUS ZenBook UX3405CA-QL211W; 14″touch OLED; Ultra 7 (16C/16T); 16GBLPDDR5; 1TB SSD PCIe 4,0; Win 11 Home; Osv.tastatura; Foggy Silver; 24m garancija
ASUS ZenBook UX3405CA-QL211W14″ Touch/Ultra 7/16GB/1TBWin 11 Home
2.629,00 KMTrenutna cijena je: 2.629,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.286,30 KM.
Doživite savršenu kombinaciju elegancije i snage uz ASUS ZenBook UX3405CA – ultra-tanak laptop sa 14″ OLED touchscreen ekranom, najnovijim Intel Ultra 7 procesorom, 16GB RAM-a i brzim 1TB SSD diskom. Njegov prefinjeni Foggy Silver dizajn, osvijetljena tastatura i 24-mjesečna garancija garantiraju vrhunsko iskustvo i dugotrajnu pouzdanost, uz praktičan čitač kartica za maksimalnu produktivnost.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
4 na zalihi
| Card Reader | Ne |
|---|---|
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| CHARGER INCLUDED | DA |
| CONNTYPEMAXCHPWER | USB-C 65W |
| Optika | No |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Touchscreen | Da |
| Radni takt procesora | 5.10GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 1280g |
| Memorija | 16 GB |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Torba | Da |
| Boja detaljni opis | Srebrna |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 481 x 65 x 288mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Model VGA | Intel Arc |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| WWAN | Ne |
| Baterija | LI 4-cell |
| Bluetooth | Da |
| L3 keš | 24MB |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Tip ekrana | Glare |
| Thunderbolt | 2 |
| USB 3.1 | 1 |
| VGA | Ne |
| Tip panela | OLED |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| LAN | Ne |
| Masa sa ambalažom (g) | 2366g |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 312 x 221 x 15.5 mm |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk1 | 1 TB |
| Disk2 | Nema |
| Disk3 | Nema |
| COPILOT+ CAPABLE | NE |
| Broj jezgara | 16 |
| Model procesora | 255H |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |






