ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP201, Intel Core 5 201H, 16GB, 1TB, 4050 6GB, 16″ WUXGA AG 144Hz, Crna, 24m garancija
Sniženo - 20%
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP201 Intel Core 5 210H, 16GB, 1TB 4050 6GB, 16″ WUXGA AG 144Hz
2.049,00 KMTrenutna cijena je: 2.049,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.561,30 KM.
Otkrijte savršenu ravnotežu između performansi i elegancije uz ASUS Vivobook 16 – moćan laptop opremljen Intel Core i5 procesorom, 16GB RAM-a, brzim 1TB SSD-om i NVIDIA GeForce RTX 4050 grafičkom karticom. Uživajte u živopisnim vizualima na 16″ WUXGA ekranu sa 144Hz osvježavanjem i budite sigurni uz 24-mjesečnu garanciju.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 7
S : 0
7 na zalihi
| Model procesora | 210H |
|---|---|
| Disk1 | 1 TB |
| Model VGA | RTX 4050 |
| VGA Memorija | 6GB |
| Grafika | Nvidia |
| Tip procesora | Core 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Procesor | Intel |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Memorija | 16 GB |
