
AOC Monitor Gaming Q27G42ZE 27″ Fast IPS, 16:9, 2560×1440, 240Hz (260Hz OC), 1ms, 300 cd/m2, 1000:1, Adaptive Sync, HDR 10, 1x HDMI, 1x DP, Tilt
459,00 KMTrenutna cijena je: 459,00 KM. Izvorna cijena bila je: 573,80 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
2271357, LCD, IPS, 27″, 27″
Nema na zalihi
Compare| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2271357">2271357</a> |
|---|---|
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2335 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 240 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 400 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 260 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.3 ms |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | White-LED Backlight, Frameless Display, Anti-Glare, Flicker-free Technology, QHD, Motion Blur Reduction, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag, Blue Light Filter |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 35 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | F |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 197.6 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Širina (mm) | 480 mm |
| Težina | 3.84 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.1 kg |
| Neto težina (kg) | 3.84 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4038986182980 |








