AMD CPU Desktop Ryzen 9 12/24T 9900X3D (4.4GHz/5.5GHz,140MB,120W,AM5) box, with Radeon Graphics
AMD Ryzen 9 9900X3D AM5 BOX12 cores,24 threads4.4GHz,128MB L3,120W,bez hladnjaka
1.269,00 KMTrenutna cijena je: 1.269,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.586,30 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
100-100001368WOF, AMD, CPU Desktop, AMD Ryzen 9 9900X3D, AM5
2 na zalihi
Compare| Artikl | 100-100001368WOF |
|---|---|
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Podnožje | AM5 |
| Radni takt | 4.40 GHz |
| Turbo radni takt | 5.50 GHz |
| Količina jezgri | 12 |
| Broj threadova | 24 |
| Naziv jezgre | Granite Ridge |
| L2 cache | 12 MB |
| L3 cache | 128 MB |
| Značajke | AES instructions<br/>AMD Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions<br/>Streaming SIMD Extensions 2<br/>Streaming SIMD Extensions 3<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Streaming SIMD Extensions 4A<br/>Advanced Vector Extensions<br/>Supplemental SSE3<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Advanced Vector Extensions 512<br/>Secure Hash Algorithm extensions<br/>AMD Precision Boost 2<br/>RAID Support<br/>PCI Express 5.0 Support<br/>Multimedia Extensions (MMX(+))<br/>AMD EXPO Memory Overclocking Technology |
| Proizvodna tehnologija | 4 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 120 W |
| Vrsta memorije | DDR5 |
| Max. podržana memorija | 192GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max. PCIE kanala | 28 |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| GPU radni takt | 2200 MHz |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 125 mm |
| Širina (mm) | 35 mm |
| Visina (mm) | 125 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.17 kg |
| Neto težina (kg) | 0.11 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 138 mm |
| Širina kutije (mm) | 380 mm |
| Visina kutije (mm) | 148 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.66 kg |
| Težina kartona | 0.06 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 730143315579 |
