AMD CPU Desktop Ryzen 5 4C/8T 3400G (4.2GHz,6MB,65W,AM4) box, RX Vega 11 Graphics, with Wraith Spire cooler
AMD CPU Desktop Ryzen 5 4C/8T 3400G (4.2GHz,6MB,65W,AM4) box, RX Vega 11 Graphics, with Wraith Spire cooler
179,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
YD3400C5FHBOX, AMD, CPU Desktop, AMD Ryzen 5 3400G, AM4
Dostupno još : 2
S : 0
2 na zalihi
Compare| Artikl | YD3400C5FHBOX |
|---|---|
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 5 3400G |
| Podnožje | AM4 |
| Radni takt | 3.70 GHz |
| Turbo radni takt | 4.20 GHz |
| Količina jezgri | 4 |
| Broj threadova | 8 |
| Naziv jezgre | Zen+ |
| L3 cache | 4 MB |
| Proizvodna tehnologija | 12 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Vrsta memorije | DDR4 |
| GPU | AMD Radeon Vega 11 Graphics |
| GPU radni takt | 1400 MHz |
| Hlađenje | Wraith Spire |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 134 mm |
| Širina (mm) | 134 mm |
| Visina (mm) | 134 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.39 kg |
| Neto težina (kg) | 0.29 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 694 mm |
| Širina kutije (mm) | 283 mm |
| Visina kutije (mm) | 156 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.07 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 730143309837 |
