Acer Predator Helios Neo PHN18-72-70Q8; 18″WQXGA IPS 240Hz; Ultra 7 255HX (20C/20T); 32GB DDR5 (2*16GB 6400 MemMax 64GB); 1TB SSD M,.2 Gen4; RTX 5070/8GB GDDR7; RJ-45; Abyssal Black; RGB tastatura; 24m garancija
Sniženo - 20%
Acer Predator PHN18-72-70Q818″240Hz; Ultra7;32GB;1TBRTX 5070/8GB
5.129,00 KMTrenutna cijena je: 5.129,00 KM. Izvorna cijena bila je: 6.411,30 KM.
Acer Predator Helios Neo PHN18-72-70Q8; 18″WQXGA IPS 240Hz; Ultra 7 255HX (20C/20T); 32GB DDR5 (2*16GB 6400 MemMax 64GB); 1TB SSD M,.2 Gen4; RTX 5070/8GB GDDR7; RJ-45; Abyssal Black; RGB tastatura; 24m garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 2
S : 0
2 na zalihi
| Optika | No |
|---|---|
| Operativni sistem | Nema |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Veličina ekrana | 18.0” |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 32 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Model procesora | 258V |
| Disk1 | 1 TB |
| VGA Memorija | 8GB |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Grafika | Nvidia |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Broj jezgara | 14 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Tip Diska1 | SSD |



