Acer Predator Helios PHN16-73-9602; 16″WQXGA IPS 240Hz; Ultra 9 275HX; 16GB DDR5 (Mem.Max 64GB); 1TB PCIe Gen4 SSD; RTX 5070/8GB; Abyssal Black; 24m garancija
Sniženo - 20%
Acer Predator Helios PHN1616″/Ultra 9 275HX/16GB/1TB5070/8GB
4.679,00 KMTrenutna cijena je: 4.679,00 KM. Izvorna cijena bila je: 5.848,80 KM.
Acer Predator Helios PHN16-73-9602; 16″WQXGA IPS 240Hz; Ultra 9 275HX; 16GB DDR5 (Mem.Max 64GB); 1TB PCIe Gen4 SSD; RTX 5070/8GB; Abyssal Black; 24m garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Tip Diska1 | SSD |
|---|---|
| VGA Memorija | 8GB |
| Grafika | Nvidia |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj jezgara | 16 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 9 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 16 GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Nema |
| Disk1 | 1 TB |



