Acer Nitro V17 ANV17-61-R6YY; 17,3″IPS; Ryzen AI 9 365 (10C/20T); 32GB DDR5 (12*16GB); 1TB PCIe Gen4 ; RTX 5070/8GB; Obsidian Black; 24m garancija
Sniženo - 20%
Acer Nitro V17 ANV17-61-R6YY17,3″/Ryzen AI 9 365/32GB/1TBRTX 5070
4.049,00 KMTrenutna cijena je: 4.049,00 KM. Izvorna cijena bila je: 5.061,30 KM.
Acer Nitro V17 ANV17-61-R6YY; 17,3″IPS; Ryzen AI 9 365 (10C/20T); 32GB DDR5 (12*16GB); 1TB PCIe Gen4 ; RTX 5070/8GB; Obsidian Black; 24m garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 3
S : 0
3 na zalihi
| Procesor | AMD |
|---|---|
| VGA Memorija | 8GB |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Nvidia |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Disk1 | 1 TB |
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | 365 |
| Veličina ekrana | 17.3" |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 32 GB |
| Optika | No |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Tip procesora | Ryzen 9 |
| Tip Diska1 | SSD |



