Acer Nitro V 15 AI ANV15-42-R58E; 15,6″ FHD/IPS 165Hz, AMD Ryzen 5-7640HS(4.3/5.0GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 5600GHz + free slot, 512GB 4×4 m.2 SSD, NVIDIA GF RTX 3050 6GB, WiFi6e+BT5.3, Obsidian black, Linux, 24m garancija
Sniženo - 20%
Acer Nitro V 15 AI R5/16/512/315.6 FHD, AMD Ryzen 5 7640HS16GB DDR5, RTX 3050 6GB, BL KB, WiFi6+BT
2.119,00 KMTrenutna cijena je: 2.119,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.648,80 KM.
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42-R58E; 15,6″ FHD/IPS 165Hz, AMD Ryzen 5-7640HS(4.3/5.0GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 5600GHz + free slot, 512GB 4×4 m.2 SSD, NVIDIA GF RTX 3050 6GB, WiFi6e+BT5.3, Obsidian black, Linux, 24m garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 6
S : 0
6 na zalihi
| Model VGA | NVIDIA GeForce GTX3050 |
|---|---|
| VGA Memorija | 6GB |
| WiFi | Da |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| L3 keš | 16MB |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Tip panela | IPS |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Masa (g) | 2100g |
| Procesor | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Model procesora | 7640HS |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Radni takt procesora | 5.00 GHz |
| Grafika | Nvidia |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj jezgara | 6 |
| Baterija | LI 4-cell |
| Boja Laptop | Crna |





