Acer Nitro ANV15-42-R28P; 15,6″ FHD/IPS 165Hz; R5-7640HS (4.3/5.0GHz Turbo, 6C/12T, 16MB); 1*16GB DDR5(MemMax: 32GB); 512GB SSD; Nvidia RTX 4050/6GB; RJ-45; backlit; WiFi6e+BT5.3, Obsidian black, Linux, 24m garancija
Sniženo - 20%
Acer Nitro ANV15-42-R28P15,6″165HZ, AMD Ryze R5-7640HS16GB DDR5, 512GB SSD, RTX4050 6GB
2.029,00 KMTrenutna cijena je: 2.029,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.536,30 KM.
Uronite u svijet gaminga s Acer Nitro ANV15! Ovaj moćni laptop s AMD Ryzen 5 7640HS procesorom, 16GB DDR5 memorije i RTX 4050 grafičkom karticom pružit će vam nevjerovatno iskustvo uz fluidni 165Hz ekran. Uz 512GB SSD, WiFi 6e i 24 mjeseca garancije, spremni ste za pobjedu!
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 6
S : 0
6 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| WiFi | Da |
| LAN | Da |
| L3 keš | 16MB |
| Operativni sistem | Nema |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip panela | IPS |
| Radni takt procesora | 5.00 GHz |
| Grafika | Nvidia |
| Model procesora | 7640HS |
| Disk1 | 512 GB |
| USB 3.1-Type C | 1 |
| Model VGA | RTX 4050 |
| VGA Memorija | 6GB |
| Baterija | LI 4-cell |
| Optika | No |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 16 GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 2,1 |
| Broj jezgara | 6 |
| Procesor | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| CHARGER INCLUDED | DA |
| Boja Laptop | Crna |
| CONNTYPEMAXCHPWER | Okrugli 135W |
| COPILOT+ CAPABLE | NE |



