Acer Aspire Lite 16-54P-58H5; 16” FHD IPS, Intel Core i5-1334U (0.9/4.6GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR5, 512GB m.2 SSD, Wi-Fi 6+BT 5.1, HD Cam, Linux, 24m garancija
Acer Aspire Lite AL16-54P-58H516” FHD, i5-1334u 0,9/4.6GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Linux
1.139,00 KMTrenutna cijena je: 1.139,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.423,80 KM.
Acer Aspire Lite AL16-54P – savršen balans između performansi i prenosivosti! Ovaj laptop sa 16″ FHD IPS ekranom, moćnim Intel Core i5-1334U procesorom, 16GB DDR5 memorije i brzim 512GB SSD diskom, uz Linux operativni sistem, pružit će vam izvanredno iskustvo rada i zabave. Uživajte u 24 mjeseca garancije i modernom dizajnu u srebrnoj boji, idealnom za svakodnevnu upotrebu.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Nema na zalihi
| WWAN | Ne |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Card Reader | Ne |
| Broj jezgara | 10 |
| Touchscreen | Ne |
| USB Type-C | 2 |
| VGA | Ne |
| Memorija | 16 GB |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Optika | No |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Ne |
| Model procesora | i5-1334U |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 498.0 x 310.0 x 65.0 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Tip Diska2 | Nema |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Srebrna |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Tip ekrana | ComfyView |
| USB 3.1 | 3 |
| Model VGA | Intel Iris Xe |
| VGA Memorija | deljena |
| Masa (g) | 1490g |
| Masa sa ambalažom (g) | 2510g |
| L3 keš | 12MB |
| Operativni sistem | Nema |
| Display Port | 2 |
| Disk3 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 357.8 x 18.9 x 244.8 mm |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk1 | 512 GB |
| Disk2 | Nema |



