ACER Aspire Go 15 AG15-72P; 15,6” FHD IPS, Core 5-120U (1.4/5.0GHz, 10C12T, 12MB), 16GB DDR4, 1TB m.2 4×4 SSD, Wi-Fi 6E+BT5.1, FHD Cam, Snow Blue, 24m garancija
Sniženo - 20%
Acer Aspire Go15 AG15-72P-517V15,6” FHD, Core5 120 1.4/5GHz16GB DDR4, 1TB SSD, WiFi6+BT5.1
1.239,00 KMTrenutna cijena je: 1.239,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.548,80 KM.
ACER Aspire Go 15 AG15-72P; 15,6” FHD IPS, Core 5-120U (1.4/5.0GHz, 10C12T, 12MB), 16GB DDR4, 1TB m.2 4×4 SSD, Wi-Fi 6E+BT5.1, FHD Cam, Snow Blue, 24m garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 8
S : 0
8 na zalihi
| Touchscreen | Ne |
|---|---|
| USB 3.0 | 2 |
| VGA | Ne |
| Model VGA | Intel UHD |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| Display Port | 1 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Masa sa ambalažom (g) | 2560g |
| Boja detaljni opis | Plava |
| Boja Laptop | Plava |
| Model procesora | 120U |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 357.70 x 17.90 x 234.40 mm |
| Tip panela | IPS |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | Da |
| CHARGER INCLUDED | DA |
| Operativni sistem | Nema |
| Tip ekrana | ComfyView |
| USB Type-C | 2 |
| LAN | Ne |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Masa (g) | 1530g |
| L3 keš | 12MB |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 5.00 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 498 x 65 x 310 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk1 | 1 TB |
| Disk2 | Nema |
| COPILOT+ CAPABLE | NE |
| Broj jezgara | 10 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core 5 |
| WWAN | Ne |
| Card Reader | Ne |
| CONNTYPEMAXCHPWER | USB-C 65W |



