Acer Aspire A17-51M-72UU; 17,3 FHD (1920×1080) AG IPS, Core i7-13620H (2.4/4.9GHz Turbo, 10C/16T, 24MB), 16GB LPDDR5, 512GB SSD Gen 4, WiFi6+ BT5.1, Intel Iris Xe, FHD cam, Linux, Steel Gray, 24m
Sniženo - 20%
Acer Aspire 17 A17-51M-72UU17,3 FHD, i7-13620H 2.4/4.9GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.1
1.489,00 KMTrenutna cijena je: 1.489,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.861,30 KM.
Acer Aspire A17-51M-72UU; 17,3 FHD (1920×1080) AG IPS, Core i7-13620H (2.4/4.9GHz Turbo, 10C/16T, 24MB), 16GB LPDDR5, 512GB SSD Gen 4, WiFi6+ BT5.1, Intel Iris Xe, FHD cam, Linux, Steel Gray, 24m
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Card Reader | Ne |
| Broj jezgara | 10 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i7 |
| Model VGA | Intel Iris Xe |
| VGA Memorija | deljena |
| Thunderbolt | 1 |
| Touchscreen | Ne |
| VGA | Ne |
| Optika | No |
| Operativni sistem | Linux |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 17.3" |
| Tip panela | Standard |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Masa sa ambalažom (g) | 2960 |
| Memorija | 16 GB |
| Boja Laptop | Siva |
| Model procesora | 13620H |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 400,7×20.6×257,8 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 520x69x345 |
| WWAN | Ne |
| Kapacitet baterije (mAh) | 53WHr |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Steel Gray |
| TIP memorije | LPDDR5-5200 |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| USB Type-C | 1 |
| WiFi | Da |
| LAN | Ne |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Masa (g) | 2008 |
| L3 keš | 24MB |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk1 | 512 GB |
| Disk2 | Nema |
| Disk3 | Nema |





