ACER ASPIRE 15 AL15-44P-R20J; 15.6 FHD (1920×1080) AG, AMD Ryzen 5-7430U (2.3/4.3GHz turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR4 3200, 1TB m.2 SSD, Wi-Fi6 +BT 5.1, HD Webcam, Free DOS, Turbo Silver, 24M garancija
Sniženo - 20%
Acer Aspire 15 AL15-44P-R20J15.6 FHD, R5-7430U 2.3/4.3GHz16GB 3200, 1TB SSD, WiFi6+BT5.1, dos
1.119,00 KMTrenutna cijena je: 1.119,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.398,80 KM.
ACER ASPIRE 15 AL15-44P-R20J; 15.6 FHD (1920×1080) AG, AMD Ryzen 5-7430U (2.3/4.3GHz turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR4 3200, 1TB m.2 SSD, Wi-Fi6 +BT 5.1, HD Webcam, Free DOS, Turbo Silver, 24M garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Boja Laptop | Srebrna |
|---|---|
| Procesor | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| WiFi | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| VGA | Ne |
| VGA Memorija | deljena |
| Operativni sistem | Nema |
| Display Port | 1 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | ComfyView |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Grafika | Integrisana |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| L3 keš | 16MB |
| Model procesora | 7430U |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 359,3 x 18 x 235 mm |
| Disk1 | 1 TB |
| Disk2 | Nema |
| Disk3 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Boja detaljni opis | Srebrna |
| CONNTYPEMAXCHPWER | USB-C 65W |
| COPILOT+ CAPABLE | NE |
| Broj jezgara | 6 |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Card Reader | Ne |
| CHARGER INCLUDED | DA |
| WWAN | Ne |
| USB Type-C | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| Model VGA | AMD Radeon |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Touchscreen | Ne |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Ne |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Masa (g) | 1490g |
| Masa sa ambalažom (g) | 2000g |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 498 x 65 x 310 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.30 GHz |



