7 ports USB 3.0 Hub,Desktop,12V/2.5A power adapter included
7 ports USB 3.0 Hub,Desktop,12V/2.5A power adapter included
69,00 KM
Crna, USB 3.0, Power Adapter 12V
USB kabel, 165 mm, 17.5 mm
Dostupno još : 4
S : 0
4 na zalihi
Compare| Boja | Crna |
|---|---|
| Provides Ports | USB 3.0 |
| Dodaci | Power Adapter 12V<br/>USB kabel |
| Širina (mm) | 165 mm |
| Dubina (mm) | 17.5 mm |
| Visina (mm) | 65.5 mm |
| Priključci | USB 3.0: 7x (USB 3.0 (Type A)) |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6935364010065 |
