5MP Full-Color Dome Network CameraSPEC: H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/2.7″” Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2880×1620, 2048×1280, 1920×1080,1280×720), True WDR, PoE/12V DC, 4 mm Fixed Lens, Built
5MP Full-Color Dome Network CameraSPEC: H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/2.7″” Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2880×1620, 2048×1280, 1920×1080,1280×720), True WDR, PoE/12V DC, 4 mm Fixed Lens, Built
129,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
IP Camera, 5 Mpixel, 1/2.7″ CMOS, 2880×1620, 30 fps
Nema na zalihi
Compare| Camera Type | IP Camera |
|---|---|
| Sensor Resolution | 5 Mpixel |
| Image Sensor Technology | 1/2.7" CMOS |
| Maksimalna rezolucija | 2880×1620 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 109° |
| Vertical Viewing Angle | 57° |
| Diagonal Viewing Angle | 128° |
| Web Cam Features | Motion detection<br/>Supported Protocol ONVIF<br/>Line Crossing Detection<br/>IR Cut Filter<br/>Push Notifications<br/>Cars Detection<br/>WDR<br/>Human Detection<br/>Mirror<br/>Privacy Masks |
| Supported Formats | H.264<br/>H.264+<br/>H.265<br/>H.265+ |
| Protection Standarts | IP67<br/>IK10 |
| Audio Line-In | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Data Link Protocol Supports | 10 Gbps |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>HTTP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>NTP <br/>DNS <br/>UPnP <br/>HTTPS <br/>SSL/TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3at |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Card Reader (MicroSD) |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Mount kit |
| Certifications | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Minimum Operating Humidity | 95 % |
| Power Device Type | Power over Ethernet/Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Power Consumption | 8 W |
| Input Voltage | DC 12 V |
| Depth (mm) | 115 mm |
| Height (mm) | 115 mm |
| Width (mm) | 85.7 mm |
| Nominal Weight | 280 g |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 193 mm |
| Pack Width (mm) | 153 mm |
| Pack Height (mm) | 120 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.47 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.28 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 405 mm |
| Box Width (mm) | 325 mm |
| Box Height (mm) | 385 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.05 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.05 kg |
| Packs in Box | 12 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 4895252503074 |
| Economic operator in EU / authorized representativ | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |
