4MP Outdoor Full-Color Bullet Network CameraSPEC: H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3″” Progressive Scan CMOS, Color/0.04 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2560×1440,2304×1296, 2048×1280, 1920×1080), PoE/12V DC, 4 mm Fixed Lens, Built-I
4MP Outdoor Full-Color Bullet Network CameraSPEC: H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3″” Progressive Scan CMOS, Color/0.04 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2560×1440,2304×1296, 2048×1280, 1920×1080), PoE/12V DC, 4 mm Fixed Lens, Built-I
129,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
IP Camera, 4 Mpixel, 4mm, 1/3″ CMOS, 2560×1440
4 na zalihi
Compare| Camera Type | IP Camera |
|---|---|
| Sensor Resolution | 4 Mpixel |
| Focus Range | 4mm |
| Image Sensor Technology | 1/3" CMOS |
| Max. Video Resolution | 2560×1440 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 79° |
| Vertical Viewing Angle | 43° |
| Diagonal Viewing Angle | 93° |
| Web Cam Features | Tilt<br/>Pan<br/>Power over Ethernet<br/>Motion detection<br/>Fixed Focus<br/>Supported Protocol ONVIF<br/>Line Crossing Detection<br/>IR Cut Filter<br/>Wide Dynamic Range<br/>Scene Change Detection<br/>Smart IR<br/>3D DNR<br/>Human Detection<br/>HLC<br/>BLC<br/>Mirror<br/>Privacy Masks<br/>DWDR<br/>Area Intrusion Detection |
| Supported Formats | H.264<br/>H.264+<br/>H.265<br/>H.265+ |
| Protection Standarts | IP66 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Audio Interface | 2 |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>HTTP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>NTP <br/>DNS <br/>UPnP <br/>HTTPS <br/>SSL/TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3at |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Speaker <br/>Reset Button <br/>Card Reader (Micro SD) |
| External Color | White |
| Mounting Capability | Ceiling |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Certifications | CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Non-Operating Humidity | 95 % |
| Power Device Type | Power over Ethernet/Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Voltage | 12 V |
| Depth (mm) | 174 mm |
| Height (mm) | 70 mm |
| Width (mm) | 78 mm |
| Nominal Weight | 0.195 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 218 mm |
| Pack Width (mm) | 128 mm |
| Pack Height (mm) | 103 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.42 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.28 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 535 mm |
| Box Width (mm) | 455 mm |
| Box Height (mm) | 230 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 7.7 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.07 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.07 kg |
| Packs in Box | 16 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 4897098688625 |
| Economic operator in EU / authorized representativ | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |
