Otvori navigaciju
Korpa 0

Gb Ethernet LH Mini-GBIC SFP

Televizor,prodaja,Laptop,Sony,Samsung,Tesla,Philips,Frižider,Veš Mašina,Playstation,akcija,kupovina na rate 503,00 KM Televizor,prodaja,Laptop,Sony,Samsung,Tesla,Philips,Frižider,Veš Mašina,Playstation,akcija,kupovina na rate 748,00 KM
DostupnostDostupno
Požurite još samo 2 kom na lageru
SKU
MGBLH1

NARUČITE TELEFONOM NA 033-74-11-33

Dostavljamo u cijeloj BIH uz plaćanje na adresi.

  • Načini plaćanja: link
Opis
1000BASE-LH SFP transceiver Single-mode fiber (SMF) 1000BASE-LH Connector type: Duplex LC Wavelength range: 1310 nm Maximum distance: up to 40 km
1000BASE-LH SFP transceiver Single-mode fiber (SMF) 1000BASE-LH Connector type: Duplex LC Wavelength range: 1310 nm Maximum distance: up to 40 km
Napišite vlastitu recenziju
Samo registrirani korisnici mogu recenzirati. Molimo prijavite se ili napravite profil

Više informacija

Kupovina na rate N/A
Proizvođač Cisco
Naziv N/A